Государственное учреждение образования

Средняя школа №25 г. Минска

220045, г. Минск, ул. Яна Чечота, 20
Тел./факс: 373-85-80
E-mail:
Карта проезда

Нашы дасягненні

2019-2020 навуч. год

Удзел вучняў у алімпіядах

 

Раённая алімпіяда

Касцян Дар’я

9 “Б”

Дыплом I ступені

Крэнь І. М.

Сапранецкая Таццяна

9 “Б”

Дыплом ІІІ ступені

Крэнь І. М.

Саркісян Аліна

11 “А”

Дыплом IІ ступені

Крэнь І. М.

Пятрова Таццяна

11 “А”

Дыплом ІІ ступені

Крэнь І. М.

 

 

Удзел вучняў у конкурсах

 

Раённы конкурс “Сэрцам роднага слова краніся”

Саркісян Аліна         11 “А”

Дыплом І ступені

Крэнь І. М.

Зязётка Ульяна         7 “А”

Дыплом І ступені

Кашкан І. І.

Міськоў Павел         5 “Д”

Дыплом ІIІ ступені

Фёдарава Н. І.

 

 

Рэспубліканская навукова-практычная канферэнцыя

“Беларусь, ты збудавана з беларускіх слоў!

Осіпава Ксенія   11 “А”

Сертыфікат удзельніка

Крэнь І. М.

 

 

 

Краязнаўчыя чытанні

Осіпава Ксенія

11 “А”

Падзяка

Крэнь І. М.

 

Гарадскі конкурс “Думаць вершы”

Свірыдава Лізавета        7 “З”

Грамата

Крэнь І. М.

 

2018-2019 навуч. год

Удзел вучняў у алімпіядах

 

Раённая алімпіяда

Салодкіна Анастасія

9 “А”

Дыплом IІ ступені

Фёдарава Н. І.

Саркісян Аліна

10 “А”

Дыплом IІ ступені

Крэнь І. М.

Пятрова Таццяна

10 “А”

Дыплом ІІІ ступені

Крэнь І. М.

Свістуноў Вадзім

11 “А”

Дыплом IІ ступені

Хайдукова Я. Ю.

 

Гарадская алімпіяда

Саркісян Аліна

10 “А”

Дыплом IІ ступені

Крэнь І. М.

Свістуноў Вадзім

11 “А”

Пахвальны водзыў

Хайдукова Я. Ю.

 

 

Удзел вучняў у конкурсах

 

Раённы конкурс даследчых работ

Осіпава Ксенія

10 “А”

Дыплом ІI ступені

Крэнь І. М.

Гарадскі конкурс даследчых работ

Осіпава Ксенія

10 “А”

Дыплом ІIІ ступені

Крэнь І. М.

 

Гарадскі конкурс “Думаць вершы”

Свірыдава Лізавета         6 “З”

Грамата

Крэнь І. М.

Паўленка Арыяна           6 “Д”

Грамата

Аўдзей Т. І.

 

 

Раённы конкурс “Сэрцам роднага слова краніся”

Зязётка Ульяна           6 “А”

Дыплом І ступені

Кашкан І. І.

Яцыны Аляксандр   8 “Б”

Дыплом ІIІ ступені

Крэнь І. М.

 

 

Рэспубліканская навукова-практычная канферэнцыя

“Беларусь, ты збудавана з беларускіх слоў!

Осіпава Ксенія   10 “А”

Дыплом І ступені

Крэнь І. М.

 

Гарадскі конкурс “Скарбы мовы”

Каманда вучняў 8-ых класаў

Грамата

Крэнь І. М.

 

2017-2018 навуч. год

 

Удзел вучняў у алімпіядах

 

Раённая алімпіяда

Севашка Кацярына

9 “Г”

Дыплом I ступені

Крэнь І. М.

Саркісян Аліна

9 “Г”

Дыплом I ступені

--------

Жакава Аліна

9 “Г”

Дыплом ІІ ступені

--------

Гаеўская Вікторыя

11 “Б”

Дыплом ІІІ ступені

Фёдарава Н. І.

Сцяпанава Валерыя

11”Б”

Пахвальны водзыў

Фёдарава Н. І.

Гарадская алімпіяда

Севашка Кацярына

9 “Г”

Дыплом ІІ ступені

Крэнь І. М.

Саркісян Аліна

9 “Г”

Пахвальны водзыў

Крэнь І. М.

Удзел вучняў у конкурсах

Гарадскі конкурс “Шчырыя словы для маёй сталіцы”

Бандарэнка Аляксандра

Дыплом

Крэнь І. М.

Баброў Цімафей

Грамата

---------

Саркісян Аліна

Грамата

---------

Жакава Ганна

Грамата

---------

Раённы конкурс “Сэрцам роднага слова краніся”

Бандарэнка Павел

Дыплом I ступені

Кашкан І. І.

Саркісян Аліна

Дыплом ІІ ступені

Крэнь І. М.

Бандарэнка Аляксандра

Сертыфікат

Крэнь І. М.

Жакава Ганна

Сертыфікат

Крэнь І. М.

Зязётка Ульяна

Сертыфікат

Кашкан І. І.

Гарадскі конкурс сачыненняў эпісталярнага жанру

Драбо Кацярына

5 месца

Крэнь І. М.

 


2016-2017 навуч. год
 

 Удзел вучняў у алімпіядах

 

Раённая алімпіяда

Змітровіч Ганна

11 “Б”

Дыплом I ступені

Крэнь І. М.

Сакава Паліна

10 “А”

Дыплом II ступені

------

Гарадская алімпіяда

Змітровіч Ганна

11 “Б”

Дыплом II ступені

Крэнь І. М.

 Удзел вучняў у конкурсах

Раённы конкурс даследчых работ

Буко Дзіяна

11 “А”

Дыплом I ступені

Крэнь І. М.

Гарадскі конкурс “Скарбы мовы”

Каманда вучняў 8-ых класаў

Дыплом

Крэнь І. М.

Гарадскі конкурс “Знак таленту”

Каманда вучняў 10-11 класаў

Грамата

Фёдарава Н. І. Крэнь І. М.

Раённы конкурс “Жывая класіка”

Бандарэнка Павел           6 “В”

Дыплом I ступені

Кашкан І. І.

Саркісян Аліна                8 “Д”

Дыплом II ступені

Фёдарава Н. І.

Гарадскі конкурс “Жывая класіка”

Бандарэнка Павел           6 “В”

Дыплом III ступені

Кашкан І. І.

Гарадскі фестываль “Мой Мінск – мая сталіца –
творчасці і таленту крыніца”

Бандарэнка Павел           6 “В”

Дыплом II ступені

Кашкан І. І.

 

2015-2016 навуч. год

Удзел вучняў у алімпіядах

Раённая алімпіяда

Змітровіч Ганна

10 “Б”

Дыплом I ступені

Крэнь І. М.

Сакава Паліна

10 “А”

Дыплом IIступені

------

Хома Ліда

10 “А”

Дыплом IIІ ступені

------

Еўтухова Надзея

9 “Б”

Пахвальны водгук

Фёдарава Н. І.

Гарадская алімпіяда

Змітровіч Ганна

9 “Б”

Дыплом II ступені

Крэнь І. М.

 

Удзел вучняў у конкурсах

Літаратурная гасцёўня “Думаць вершы”

Кіркевіч Марыя

11 “А”

Дыплом

Мацюшка Н. С.

Хома Ліда

10 “А”

Дыплом

Крэнь І. М.

Раённы конкурс даследчых работ

Змітровіч Ганна

10 “Б”

Дыплом IIІ ступені

Крэнь І. М.

Рэспубліканскі конкурс даследчых работ

Цулукія Медэя

10 “Б”

Сертыфікат

Крэнь І. М.

Гарадскі конкурс “Знак таленту”

Каманда вучняў 10-11-ых класаў

Дыплом

Крэнь І. М.

 

2014-2015навуч. год

Удзел вучняў у алімпіядах

Раённая алімпіяда

Вучні

Клас

Узнагарода

Настаўнікі

Змітровіч Ганна

9 “Б”

Дыплом II ступені

Крэнь І. М.

Сакава Паліна

9 “Г”

Дыплом IIступені

------

Крамко Ганна

11 “А”

Дыплом IIІ ступені

------

Хома Ліда

9 “Г”

Пахвальны водгук

------

Гарадская алімпіяда

Змітровіч Ганна

9 “Б”

Пахвальны водгук

Крэнь І. М.

 

Меню раздела

220045, г. Минск, ул. Яна Чечота, 20
Факс: 373-85-80
E-mail: